Beste Garage

Navigatie

HomeOver onsZoek bedrijfVeelgestelde vragenContactInloggen

Topsteden

Amsterdam
Rotterdam
Utrecht
Den Haag
Eindhoven
Tilburg
Groningen
Breda
Nijmegen
Haarlem
Arnhem
Amersfoort

© 2025 Beste Garage. All rights reserved.

Privacy PolicyTerms of ServiceCookies
Beste Garage LogoBeste Garage
HomeOver onsContact
Beste Garage
Beste Garage
HomeOver onsContactVeelgestelde vragen
Inloggen

Log hier in en maak een account aan.

Schrijf beoordelingen

Beheer bedrijfsprofiel/pagina

Vergroot uw zichtbaarheid

Inloggen met email
Placeholder afbeelding voor Easy Driving

Contactgegevens

Molenstraat 165 A, 7321 BE Apeldoorn
info@easy-driving.nl
0651234619
www.easy-driving.nl/
Pagina geclaimd

Easy Driving

Molenstraat 165 A, 7321 BE Apeldoorn

Er is nog geen beschrijving toegevoegd voor dit bedrijf. Mogelijk volgt er later meer informatie.

Diensten

Nog geen dienstinformatie beschikbaar. Als het bedrijf deze deelt, zal dit hier worden bijgewerkt.

Locatie

Bekijk deze locatie op Google Maps
advertentie banner voor auto handleidingen

Deel uw ervaring

Deel uw ervaring met anderen. Uw mening helpt anderen om een betere keuze te maken.

Laat een beoordeling achter
Uitstekend
Goed
Matig
Niet goed
Slecht

Ruud

5 van de 5 sterren
•22 december 2017

paar jaar terug een Nissan Note gekocht. Vond het een prettig bedrijf. Bedrag was redelijk, en nog steeds rij ik met plezier in deze auto. Vanuit Rotterdam auto opgehaald. Vriendelijke mensen die alles keurig hebben geregeld. Als ik weer ga zoeken voor een auto kijk ik ook op de site bij Easy Driving Apeldoorn.

S

1 van de 5 sterren
•16 september 2017

Vorig jaar een auto gekocht bij driving cars. Lekker naief, blind starend op een VW Scirocco. Achteraf bleek dat er niks eerlijk was aan het voertuig. Km stand terug gedraaid, rem schijven krom, zuigers krom en de cilinderkop na 3 weken defect. Mailen, bellen, elke keer een K smoes. Dochter zwanger, last van grote teen, aanhangsel in ziekenhuis, bla bla bla. 2 aangetekende poststukken verder blijkt het bedrijf van de aardbodem verdwenen te zijn. En daar kwam opeens een easy driving uit de grond! Wat een toeval.. ook hier heet de eigenaar Berends, en na wat speurwerk blijkt de eigenaar van dit bedrijf , net als de eigenaar van driving cars, op de kostverloren te wonen. En nu is de zaak opeens dicht wegens een verdenking? Kom op zeg, de manier waarop ze hier alleen al reageren op negatieve recensies zegt genoeg. Snel geld maken. Witwassen. En hem dan smeren. Koop nooit geen auto in Apeldoorn, en al helemaal niet als de bedrijfsnaam ook maar iets van "driving" bevat.

Jan

4 van de 5 sterren
•26 oktober 2016

In augustus 2016 zocht ik een BMW 325i. Nergens een geschikte kunnen vinden. Bij Easy Driving stond er één precies naar mijn zin. Ik werd prettig en goed geholpen door Bernard en overig personeel en er was geen sprake van enige druk of anders om de auto te kopen. Heb er rustig de tijd voor genomen en een proefrit gemaakt. Met de banden was ik niet blij, maar daar heeft Bernard in korte tijd een oplossing gevonden en nieuwe banden tegen een scherpe prijs geleverd en gemonteerd. Alsmede nog wat kleine dingen aan de auto die naar mijn gevoel moesten gebeuren. Geen probleem alles snel opgelost. Er moest ook nog een update van de software plaatsvinden, dat is achteraf zonder strubbelingen helemaal goed gekomen. Gelukkig hebben ze bij EASY DRIVING (wel) verstand van zaken. Ik kom hier zeker nog terug. Mede omdat ze nu een nieuwe showroom hebben met nog meer keuze in nette auto`s. En daarnaast is er nu ook een aparte afdeling met jonge kleine auto`s. Bezoeken is zeker de moeite waard. Ga zo door!

roel

5 van de 5 sterren
•18 oktober 2016

Ik heb een tijdje geleden een Mercedes B klasse gekocht. Daarna kwam ontdekte ik dat de airco alleen warme lucht produceerde. Koelvloeistof laten vullen en kosten gedeclareerd aan Easy-driving die prompt heeft betaald. Echter na een tijdje bleek de condensor lek te zijn. Op verzoek van Easy-driving door Garage Leuverink een nieuwe condensor laten monteren, hetgeen een vrij kostbare zaak is. Easy-driving heeft deze reparatie zonder morren geheel voor haar rekening genomen. Top service.

lenard

4 van de 5 sterren
•13 september 2016

Het is een autobedrijf waar men de tijd voor je neemt. De sfeer is gemoedelijk en de medewerkers is niets te veel. Er is veel kennis van zaken aanwezig: ze weten echt waar ze over praten. Easy Driving is geen afstandelijk bedrijf wat snel een auto aan je wil verkopen; het is een bedrijf waar ze investeren in een klantrelatie. Ze werken nauw samen met de BOVAG garage Leuvering die om de hoek is gevestigd. Als je de kans krijgt om daar een kijkje te nemen: doen! Pure vakmanschap en liefde voor auto's.

Maarten

5 van de 5 sterren
•10 april 2016

Via zoeken op internet terecht gekomen bij Easy Driving. Wat een prettige sfeer en personeel, er wordt uitgebreid de tijd genomen om een geschikte auto voor je te zoeken. Ik had een aantal specifieke wensen en had alle gelegenheid om met een aantal auto's een proefrit te maken. Na aanschaf en een aantal weken gereden te hebben, wilde ik nog een aantal wijzigingen en extra's . Ook hier werd uitgebreid de tijd voor genomen en ZONDER meerprijs kreeg ik deze. Heel bijzonder , wat een uitstekende service ! Ik ben dan ook zeer tevreden en ga mijn volgende auto ook daar weer zoeken.

Toon alle beoordelingen