Zwolleweg 1, 2803PS Gouda
Als ervaren servicebedrijf doen wij er alles aan om uw auto in optimale conditie te houden.
Ook voor onderhoud en reparatie bent u bij onze Renault vestigingen in Woerden, Gouda, IJsselstein of Krimpen a/d IJssel aan het juiste adres. Of uw auto nog vrij nieuw is of al wat ouder, wij begrijpen dat u altijd op uw auto moet kunnen rekenen. Als ervaren servicebedrijf doen wij er alles aan om uw auto in optimale conditie te houden. Service ContractenBij Renault- en Dacia Dealer Hans Jongerius is het mogelijk om een servicecontract voor een all-in-prijs af te sluiten. U heeft geen omkijken naar het onderhoud van uw auto en u weet precies waar u aan toe bent.Vervangend VervoerTijdens een reparatie of onderhoudsbeurt kunt u uiteraard rekenen op passend vervangend vervoer. Als u dit kenbaar maakt tijdens het maken van een afspraak bij onze receptie, dan zorgen wij dat er een auto of fiets voor u klaarstaat.Drive in ServiceBij Hans Jongerius is het ook mogelijk om zonder afspraak een diagnose te laten stellen of het laten uitvoeren van een kleine reparatie. Onze gespecialiseerde monteurs zorgen dat u binnen een uur weer onderweg bent. Mobiliteit is dus gegarandeerd.
Nog geen dienstinformatie beschikbaar. Als het bedrijf deze deelt, zal dit hier worden bijgewerkt.
Deel uw ervaring met anderen. Uw mening helpt anderen om een betere keuze te maken.
Zeer vriendelijk en professioneel. Uitstekende service. Zeer tevreden!
Zeer nare nasmaak nadat de private lease auto ingeleverd was. Een kleine schade welke reeds jaren bekend was en gemeld bij de dealer, waarbij ook meerdere malen aangegeven was dat deze geen invloed op het schadevrij inleveren zou hebben blijkt toch bij de verzekering gemeld. Hierdoor werd ons nog even mooi het eigen risico afhandig gemaakt. Hoewel hier jaren naar tevredenheid te zijn geweest voor regulier onderhoud, nu een zeer bittere nasmaak waardoor de afdeling verkoop voor mij afgedaan heeft.
Nooit meer! Zeer slechte ervaring, voor de tweede maal wordt de auto afgekeurd op nu wordt aangegeven , een defecte mistlamp. Eerder was de achterlamp een afkeurpunt. Gezien de auto om 9:00 u gebracht op afspraak, om 10:30 u nog niet klaar was( we hebben het nog steeds over een keuring) kon ik gezien mijn afspraken niet langer wachten en er was ook geen tijd om de auto eerder te zien dan de herkeuringsafspraak 1 dag voor afloop van de APK. Bij de tweede keuring wederom een uur wachten, wordt er zonder overleg de auto buiten gezet en wordt er aangegeven dat het niet in orde is, de lamp is kapot. Op mijn vraag of er 1 of 2 mistlampen waren en ik aangaf dat de lampen vervangen waren, was het antwoord, dat er geen enkele twijfel was over de keurmeester zijn expertise. De mistlamp is kapot. Geen enkele poging om het mistlampje aan te raken van de monteur, geen voorstel tot ''vervanging'', even proberen, niks nada service of meedenken. En dat is opmerkelijk gezien in 2021 ook bij de APK wél de moeite was genomen een kentekenlampje te vervangen. Op basis van deze service weer bij Jongerius aangeklopt. Gezien het feit dat ik nu 2x 2 uur heb moeten wachten en nu weer met een afgekeurde auto zou zitten op basis van een lampje, bood ik aan de auto maar te houden . Hierop deed de verkoper een bod van € 100. Toen ik de andere verkoper aansprak of dit schofferende gedrag, zei ook hij; tja mevrouw u wilde hem eerst laten staan, dus € 100 is een goed bod. Echter blijkt het lampje buiten wel degelijk te werken, toen ik mijn man belde en hij vanuit zijn werk binnen 15 minuten op locatie was en 1x aan de lamp draaien en voila, doet het gewoon. Naar binnen gelopen om aan te geven dat de lamp wel degelijk werkte. De enige zorg die Jongerius had is of ik de 2 keuringen wel wilde betalen of misschien nog voor een derde x terug zou komen. Dat lijkt me lastig als de APK de volgende dag zou aflopen. Na indienen van een klacht wordt er geen excuus aangeboden voor het clowneske gedrag van de medewerkers en wordt mijn claim om de APK kosten voor de tweede kering terug te betalen, afgewezen.